Phanton

P H A N T O N

bota_1_stin 900x900 orezPříběh Phantonu

začal společnou touhu vytvořit obuv lehkou jako Pírko - obuv, která vám umožní znovuobjevit přirozenou chůzi. V Playbagu se už přes 10 let věnujeme doplňkům a obuvi - a vyvíjet na tomto poli bylo vlastní i Jurajovi Šuškovy, který se jako designer věnuje sportovním botám. Dohromady jsme vytvořili návrh boty pro 22. století. Spojili jsme řemeslo, moderní design a snahu nabídnout našim zákazníkům lehkou a vědomou chůzi.26-playbag-4-22-26

 

DESIGN

Elegance, ostré sportovní linky, lehkost a radost z pohybu. Inspirací pro design Phantonu byl sportovní automobil - tvar boty jsme postavili na klasickém elegantním střihu mokasíny a obohatili ho o moderní materiály a barefootovou platformu, která umožňuje aby chodidlo správně pracovalo a prsty měli dost místa na to, k čemu byly stvořeny. Botu chceme zařadit jako nový produkt v rámci konceptu Casa Linum, jejíž je značka Playbag nedílnou součástí. 
Prodyšná kůže a slip-on design dává Phantonu všechny přednosti lehké letní obuvi a nabízí aktivní chůzi na cestách i pěšinách.

 bota_1_stin 900x900bota_2_stin 900x900bota_3_900x900


VÝROBA


Na designu jsme s Jurajem pracovali s přestávkami 4 roky, tak abychom všechny nápady, vzorky a pokusy, které za tu dobu vznikly, propojili v harmonický celek. 
Výroba je postavena na Československé spolupráci – Boty necháváme vyrobit v malé dílně na Slovensku a to ze dvou základních materiálů: italské kůže ve špičkové kvalitě a pryžové podešve ze Zlína.   Boty jsou ručně vyráběny v malém množství a každá objednávka je osobně zpracována vždy pro konkrétního zákazníka.
10-playbag-4-22-10

IMG_20220107_153834II

05-playbag-4-22-05

*
Zažiješ opravdovou chůzi v lehké, letní obuvi a dáš chodidlům svobodu, kterou si zaslouží 


*
Objevíš řemeslnou kvalitu a promyšlený design ručně vyráběné Československé obuvi 


*
Probudíš chodidla vědomou chůzí - barefoot střih vede ke zdravějšímu, přirozenějšímu pohybu

 footscan8
správně zatížení chodidla


JAK BOTY ZÍSKAT

Nyní chystáme výrobu 80 párů, prostě takovou limitovku.
v prodeji od 12.4.2022. Koupíš zde 
PlayBag_Update