Phanton

P H A N T O N

bota_1_stin 900x900 orezPříběh Phantonu

začal společnou touhu vytvořit obuv lehkou jako Pírko - obuv, která vám umožní znovuobjevit přirozenou chůzi. V Playbagu se už přes 10 let věnujeme doplňkům a obuvi - a vyvíjet na tomto poli bylo vlastní i Jurajovi Šuškovy, který se jako designer věnuje sportovním botám. Dohromady jsme vytvořili návrh boty pro 22. století. Spojili jsme řemeslo, moderní design a snahu nabídnout našim zákazníkům lehkou a vědomou chůzi. FBR_6268

Foto: společná fotografie na dílně

DESIGN

Elegance, ostré sportovní linky, lehkost a radost z pohybu. Inspirací pro design Phantonu byl sportovní automobil - tvar boty jsme postavili na klasickém elegantním střihu mokasíny a obohatili ho o moderní materiály a barefootovou platformu, která umožňuje aby chodidlo správně pracovalo a prsty měli dost místa na to, k čemu byly stvořeny. Botu chceme zařadit jako nový produkt v rámci konceptu Casa Linum, jejíž je značka Playbag nedílnou součástí. 
Prodyšná kůže a slip-on design dává Phantonu všechny přednosti lehké letní obuvi a nabízí aktivní chůzi na cestách i pěšinách.

 bota_1_stin 900x900bota_2_stin 900x900bota_3_900x900


VÝROBA


Na designu jsme s Jurajem pracovali s přestávkami 4 roky, tak abychom všechny nápady, vzorky a pokusy, které za tu dobu vznikly, propojili v harmonický celek. 
Výroba je postavena na Československé spolupráci – Boty necháváme vyrobit v malé dílně na Slovensku a to ze dvou základních materiálů: italské kůže ve špičkové kvalitě a pryžové podešve ze Zlína.   Boty jsou ručně vyráběny v malém množství a každá objednávka je osobně zpracována vždy pro konkrétního zákazníka.

IMG_20220107_153834II

*
Zažiješ opravdovou chůzi v lehké, letní obuvi a dáš chodidlům svobodu, kterou si zaslouží 


*
Objevíš řemeslnou kvalitu a promyšlený design ručně vyráběné Československé obuvi 


*
Probudíš chodidla vědomou chůzí - barefoot střih vede ke zdravějšímu, přirozenějšímu pohybufootscan8
správně zatížení chodidla


JAK BOTY ZÍSKAT

Nyní chystáme výrobu 100 párů, prostě takovou limitovku. Výroba si žádá investici, tak aby vše šlo jako po másle a výroba byla efektivní a co nejméně nákladná. Také bychom chtěli vědět jakou velikost bychom Ti měli vyrobit, pokud bys je chtěl. Proto jsme se rozhodli rozjet tento náš projekt na HitHitu.:bude brzy doplněno.

Pokud si ji objednáš na tomto portále, získáš  od nás zvýhodněnou cenu a jako bonus 10 % slevu na jakýkoliv produkt od Playbag. 
Přihlas se k odběru našeho newsletteru v zápatí našich webovek nebo sleduj naše soc. sítě a brzy se dozvíš o spuštění předobjednávek.