Zákaznická podpora:info@playbag.cz

Udržitelnost

Naše mise? U nás v Playbagu chceme aktivně přispívat k lepší současnosti a budoucnosti. Chceme ukázat, že je možné podnikat úspěšně, vytvářet krásné a funkční věci a zároveň být zodpovědný ve vztahu k přírodě i lidem. Protože nám není jedno, jak naše jednání ovlivňuje přírodu i společnost, hledáme různé cesty pro ekologické a etické podnikání. Udržitelný rozvoj je široké téma, ale pro nás slučuje aspekty velmi osobní – vztah k přírodě, k našim zaměstnancům a k lokalitě, kde pracujeme. Je to náš život a náš Playbag. Velmi zjednodušeně řečeno znamená udržitelný rozvoj využívání přírodních zdrojů tak, aby se jejich hodnota nesnižovala a pokud možno zvyšovala a zároveň znamená i rozvoj společnosti a ekonomiky.

playbag1
 

VZTAHY UVNITŘ I VNĚ

Vztahy jsou základními kameny spokojeného života, a to nejen v práci, a proto jsou pro nás velmi podstatné. Rozdílnost vnímáme jako obohacení a bereme na zřetel individuality našich zaměstnanců a spolupracovníků. Navrhování a výroba předmětů, které víme, že budou sloužit dlouhá léta našim zákazníkům, nám přináší radost ze smysluplné práce. Protože to, co vydrží není třeba vyhazovat a tedy šetří peníze i životní prostředí.

 

Spolupráce

Spolupracujeme s českými designery a výtvarníky (Vivien Babicová, Lenka Drgová, Filip Lang, Pavel Preisner) jejichž práce jsou pravidelně vystavovány v našem zlínském showroomu.

playbag2

 Vyplácíme provize

Vyplácíme provize z prodeje zboží našim zaměstnancům.

playbag3

Budujeme vztahy

 playbag4

 

EKOLOGIE, TECHNOLOGIE

Móda je jedním z nejšpinavějších průmyslových odvětví, zkusme to změnit! Nové technologie mohou mít výrazný ekologický přínos, to nás zajímá. Spojením tradičních přístupů k řemeslu a moderních, efektivních postupů při výrobě jsme schopni dosáhnout velmi slušných výsledků v nízkých energetických nákladech. Kvalita je klíč.

 

Odpad z výroby

playbag5

Dodavatelé

playbag6

Recyklace

Rozbité a staré výrobky odebíráme a likvidujeme podle složení materiálů, tak až ti ten tvůj Playbag doslouží, pošli ho k nám, domů.

playbag7

Eko-technologie

Nové technologie mohhou mít i výrazný ekologický přínos, tak jako např. nový materiál Malai (kokosová kůže), který rádi používáme

playbag8

 

EKONOMIE

Abychom mohli zaměstnávat a dlouhodobě provozovat naše řemeslo, je potřeba spoustu drobností i nákladných detailů, které scelují a drží naši malou firmu. Skutečné hodnoty vidíme v lidských vztazích, a proto nezatěžujeme prodejní ceny o vysoké marže pro překupníky ani vysokými zisky, a to nám umožňuje dělat věci poctivě, z kvalitních materiálů a za dostupné ceny. Částka, kterou zaplatíte za naše výrobky, putuje skutečným lidem, kteří pro vás předmět navrhli a vyrobili. Nejezdíme v luxusních autech, kráčíme s vámi.

 

Osobní přístup

V našem týmu se každý věnuje tomu v čem vyniká.

 
 personal1
Aleš
idea, koncepce, návrhy řešení
 personal2
Zdena
střední batohy jako Volta a Amper
 personal3
Andrea
velké batohy a peněženky
 
 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz